how to write an english hl essay free essay writer how to write a cover letter in canada
how to write an essay introduction example https://paperhelp.nyc/ how to write post address in english
how to write an article for fce writing paperhelp.nyc how to write an email elementary

İK Yönetimi İşbirlikteliği

HRWorks Danışmanlık, 2011 yılında kurulmuş, Türkiye ve çevre ülkelerde faaliyet gösteren seçkin şirketlere, butik olarak, nitelikli yönetici araştırma ve ihtiyaç anında insan kaynakları projeleri iş birlikteliği hizmeti sunan İstanbul merkezli bir danışmanlık firmasıdır.

Uzmanlığımız olan endüstriyel sektörlerde temelde Türkiye pazarına yoğunlaşmakla beraber Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Orta Asya’da, özellikle otomotiv, enerji, endüstriyel inşaat, yapı malzemeleri, kimya, elektrik- elektronik, hızlı tüketim ürünleri sektörlerinde ağırlıklı hizmet sunmaktayız.

HRWorks, insan kaynakları konusunda uzun yıllar içinde edindiği deneyimlerini, güçlü ilişki ağları ve araştırma becerileri ile birleştirerek, müşterisi olan şirketlerle uzun soluklu bir iş ilişkisi içinde çalışır ve onların başarılarına hem ihtiyaç anında İK fonksiyon liderliği hem de nitelikli yöneticilerin araştırılması ve yerleştirilmesi ile katkıda bulunur.

Neden HRWORKS?

Birlikte çalıştığımız müşterilerimize fark yaratan sonuçlar sağlayarak bütün projelerimizi güvenilirlik odaklı iş ortaklıklarına dönüştürüyoruz. Danışmanlık firması olarak pek çok şirketin kültürünü, sektör dinamiklerini, iş yapma biçimlerini ve çalışan yapısını tanır, bu sebeple sizi ve ihtiyaçlarınızı çok hızlı anlar, çözümlerini doğru yerlerde ararız.

Problem çözücü olarak çalışmalarımızda önemli miktarda zamanımızı müşterilerimizin şirket organizasyon yapılarını incelemeye ve pozisyondan beklentilerini anlamaya çalışırız. Görüşmelerimiz sırasında hem adayların istekliliklerine ve tutumlarına hem de geçmiş somut başarılarının kanıtlarına odaklanırız.

Adaylar tarafından sorulabilecek tüm sorulara firmanızı üst düzeyde temsil edecek şekilde cevaplar verir ve yeteneği cezbedecek şekilde davranırız. Çalışmalarımız süresince şirketinizi, piyasadaki işveren marka algısı, pozisyonun benzer şirketlerdeki ücret yapısı ve yetenekli adayların şirketinize kazandırılması yönünden sürekli bilgilendiririz.