how to write an essay ndla https://paperhelp.nyc/ how to write a letter year 2
how to write essays don shiach pdf https://freeessaywriter.org/ how to write a letter home
how to write an essay journal https://paperhelp.nyc how to write cv for job

Yönetici Araştırma

Endüstriyel Sektörlerde
Tüm Fonksiyonlarda

HRWorks Consultancy olarak 2011 yılından itibaren özellikle mühendislik temelli sektörlerde faaliyet gösteren firmalara orta ve üst üstü düzey yönetici araştırma ve yerleştirme konularında danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Yönetici araştırma ve yerleştirme faaliyetlerimizde, uzmanlığımız ve odak noktamız daha çok mühendisliğe dayalı; endüstriyel inşaat, enerji, otomotiv, kimya, yapı malzemeleri, elektronik, teknoloji, hızlı tüketim ürünleri, tarım ve hayvancılık gibi reel sektörlerdir. Bu sektörlerde faaliyet gösteren seçkin şirketlerin satış, pazarlama, finans, üretim, tedarik zinciri, idari ve destek hizmetler gibi tüm fonksiyonlarında yönetici araştırma ve yerleştirme süreçlerinde butik olarak hizmet sunuyoruz.

HRWORKS nasıl çalışır?

İşe alım yaklaşımımız daha çok destekleyici, araştırma bazlı ve sonuç odaklıdır. Proaktif ve sistematik olarak sözkonusu pozisyon için uygun olabilecek en doğru adayları araştırıyoruz.

Araştırmaya başlamadan önce önemli miktarda zamanımızı müşterimizin sektör, firma organizasyon yapısı, rakip analizi ve pozisyondan beklentiler ile departman içi dengeleri analiz etmeye ayırırız. Pozisyondan beklenilen gereklilikler ve iş sonuçları doğrultusunda performansı en yüksek adayları belirlerken, çalışmalarımız süresince, nitelikli adayların kuruma kazandırılması yönünden şirket üst yönetimini destekleriz.

Araştırma boyunca düzenli olarak şirketinizin işgücü piyasasındaki işveren marka algısı, benzer pozisyonlardaki güncel ücret trendleri ve en uygun adayları kurumunuza kazandırmada önemli bulduğumuz hususlarda bilgilendiririz.