KULLANIM KOŞULLARI

Genel

Bu Taahhütnamenin şartları (bundan böyle “Taahhütname” olarak adlandırılacaktır), merkezi Bostancı Mah. Yazmacı Tahir Sk. No:15 Kat:1 D:1 34744, Kadıköy, İstanbul adresinde bulunan HRWORKS YÖNETİM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.’ e (“HRWorks”) ait olan www.hrw.com.tr web sitesine uygulanır.

Lütfen bu Taahhütnameyi dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Bu web sitesine erişim sağlamakla ya da bu web sitesinde (veya bu web sitesi aracılığı ile) verilen bilgileri kullanmakla, bu Taahhütnameye tabi olmayı kabul etmiş olursunuz.

Bu Web Sitesinin Kullanımı

Bu web sitesinde veya bu web sitesi aracılığı ile verilen bilgilere dayalı olarak alınan kararların sonuçlarından ve risklerinden HRWorks sorumlu olamaz.

Her ne kadar HRWorks güvenilir olduğu düşünülen kaynaklardan elde edilmiş, doğru, tam ve güncel bilgi sağlamaya çalışsa da, HRWorks bu web sitesinde veya bu web sitesi aracılığı ile verilen bilgilerin doğru, tam ve güncel olduklarına dair, sarih veya zımni, herhangi bir garanti vermez ya da beyanda bulunmaz.

Üçüncü Şahıs Bilgi, Ürün ve Hizmetleri

HRWorks’ ün üçüncü şahıs web siteleri için hipermetin linkleri sağlaması durumunda, bu gibi web sitelerinde ya da bu web siteleri aracılığı ile sağlanan herhangi bir ürün veya hizmet konusunda, HRWorks’ ün bu linkleri onaylaması söz konusu değildir. Bu gibi linklerin kullanımına dair riskler tamamen size aittir ve HRWorks bu gibi sitelerin içerik, kullanım ve geçerliliğine dair herhangi bir sorumluluk ya da yükümlülüğü kabul etmez.

Fikri Haklar

HRWorks, bu web sitesinde veya bu web sitesi aracılığı ile verilen bilgilere (tüm metin, grafik ve logolar dahil olmak üzere) ilişkin tüm hakları (telif hakları, ticari markalar, patentler ve diğer tüm fikri haklar dahil olmak üzere) elinde tutar. Bu web sitesinde yer alan bilgileri herhangi bir biçimde, HRWorks’ ün öncelikli yazılı izni olmaksızın kopyalayamaz, yükleyemez, yayınlayamaz, dağıtamaz veya çoğaltamazsınız. Bununla birlikte, bu web sitesinde yer alan bilgileri kendi kullanımız için basabilir veya yükleyebilirsiniz.

Uygulanacak Kanun

Bu web sitesi ve ona ait Taahhütname, Türkiye kanunlarına uygun olarak düzenlenecek ve yorumlanacaktır. Bu Taahhütname ile bağlantılı tüm itirazlar, Türkiye-İstanbul Anadolu Yakası mahkemelerinin inhisarı yargı dairelerine götürülmelidir.

Bu Taahhütnamenin çeşitli dillere yapılan çevirilerinde, yorumlamada bir çelişki veya farklılık olması durumunda, Türkçe versiyonu geçerli olacaktır.

Düzeltmeler

HRWORKS, bu Taahhütnamenin şartları da dahil olmak üzere, bu web sitesinde veya bu web sitesi aracılığı ile verilen bilgileri, istediği zaman ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını elinde tutar. Değişiklileri takip etmek üzere, bu Taahhütnamenin şartları da dahil olmak üzere, bu web sitesinde veya bu web sitesi aracılığı ile verilen bilgileri periyodik olarak gözden geçirmeniz tavsiye edilir.